Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Duran Fındık  girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1983 yılında kurulmuştur. Fındık sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa süre önce de inşaat, mühendislik alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

“Duran” markası, geçen yıllar içerisinde yurt içinde  anahtar konut inşaatlarına imza atmıştır.Duranlar, insan odaklı sorumluluk duygusuyla kaliteli işler  yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı konutlarıyla ve “fındık”alanında gösterdiği yoğun gelişim faaliyetleriyle bölge ve ülke ekonomisine yeterli miktarda girdi sağlamaktır.

Vizyonumuz 
Uzun yıllardan gelen mesleki tecrübesi ile  inşaat sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırmak, sadece bölgede değil yurt çapında önemli projelere imza atmaktır. Fındık sektöründe ise yurtdışına önemli ölçüde fındık ihraç ederek ülkeye döviz girdisi sağlamaktır.